Výškové mytí oken

Mytí oken ve výškách je práce pro profesionály

Běžné mytí oken je činnost sice nepříjemná, ale poměrně bezpečná. Naproti tomu mytí oken ve výškách je lepší přenechat odborníkům. Výškové mytí oken pomocí horolezecké techniky je rychlé a cenově dostupné.

Neriskujte a přenechte výškové mytí oken nám

U výškových budov nelze stavět drahá lešení nebo použít vysokozdvižnou plošinu. Mytí oken ve výškách provádíme pomocí horolezecké techniky, od ručního výškového mytí oken po vysokotlaké mytí pomocí WAP.Naši pracovníci jsou odborně vyškoleni a důsledně dodržují bezpečnostní standardy. Tím je zaručená rychlá, kvalitní a bezproblémová práce.

Výškové mytí na nedostupných místech

Spolu s výškovým mytím oken realizujeme i výškové mytí výtahových šachet, skleněných střech a dalších skleněných ploch dostupných pomocí horolezecké techniky. Realizujeme veškeré výškové mytí pomocí horolezecké techniky.

Díky použití horolezecké techniky je výškové mytí oken a dalších ploch levnější a rychlejší, než při použití klasických postupů. Nechte si od nás zcela zdarma a nezávazně zpracovat cenovou nabídku na mytí oken ve výškách. Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 602 212 040 nebo využijte poptávkový formulář.

Neváhejte nás kontaktovat

Zdarma vám navrhneme ideální technické řešení a zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Zaručujeme prvotřídní kvalitu odvedené práce, dlouhou životnost a také úsporu nákladů na vytápění. Pro bezplatnou konzultaci nám zavolejte (+420 602 212 040) nebo využijte kontaktní formulář.

Kontaktní informace

Fakturační údaje

Výškové práce Araneuss
IČ: 63630648
DIČ: CZ7310211887

 

U lip 676
Praha 5 - Lipence
15531

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 212 040
E-mail: info@araneuss.cz

Naši partneři

Naši partneři