Klempířské a pokrývačské práce

Zkušenosti a komplexní nabídka

Zajišťujeme komplexní klempířské a pokrývačské práce na míru. Postaráme se o vše potřebné a zdarma vypracujeme cenovou nabídku. Dodáme materiál a následně provedeme montáž. Specializujeme se na renovace taškových střech pomocí špičkových materiálů. Činnost naší firmy je založena na dlouholetých zkušenostech v oboru.

Klademe velký důraz na kvalitu

Naše firma si buduje dobré jméno od doby svého založení. Jsme zcela nekompromisní v otázce kvality prováděných prací. Nabízíme vysokou odbornost a znalosti stavebních norem. Naši zaměstnanci jsou proškolení a mají mnohaleté zkušenosti v oboru klempířských a pokrývačských prací. Vždy dodržujeme doporučené pracovní postupy a pracujeme s kvalitním materiálem.

Další pokrývačské a klempířské práce

Klempířské práce provádíme nejen na těžko dostupných místech. Nabízíme také oplechování komínů i montáže plechových krytin a pravidelnou údržbu střechy. Vždy se snažíme včas odhalit možné problémy. Díky pravidelné údržbě bude Vaše střecha stále jako nová a zajistíte si její dlouhou životnost.

Poptáváte rekonstrukci střechy?

Samozřejmostí je bezplatné zaměření střechy, vypracování cenové nabídky a poradenství. Nechte si od nás zcela zdarma a nezávazně zpracovat cenovou nabídku. Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 602 212 040 nebo využijte poptávkový formulář.

Neváhejte nás kontaktovat

Zdarma vám navrhneme ideální technické řešení a zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Zaručujeme prvotřídní kvalitu odvedené práce, dlouhou životnost a také úsporu nákladů na vytápění. Pro bezplatnou konzultaci nám zavolejte (+420 602 212 040) nebo využijte kontaktní formulář.

Kontaktní informace

Fakturační údaje

Výškové práce Araneuss
IČ: 63630648
DIČ: CZ7310211887

 

U lip 676
Praha 5 - Lipence
15531

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 212 040
E-mail: info@araneuss.cz

Naši partneři

Naši partneři