Klempířské a pokrývačské práce

Naše společnost se specializuje na veškeré výškové práce včetně klempířských a pokrývačských činností. Kromě samotných oprav střech provádíme také výrobu a montáž parapetů, oplechování komínů, montáže plechových i ostatních krytin i montáže sněhových zábran. Pracujeme na střechách novostaveb, ale zabýváme se také rekonstrukcemi starších střech. Činnost naší firmy je založena na dlouholetých zkušenostech v oboru.

Jsme tu pro vás v každé situaci

Zajišťujeme komplexní klempířské a pokrývačské práce na míru. Postaráme se o vše potřebné a zdarma vypracujeme cenovou nabídku. Dodáme materiál a následně provedeme montáž. Specializujeme se na renovace taškových střech pomocí špičkových materiálů.

Klademe velký důraz na kvalitu

Naše firma si buduje dobré jméno od doby svého založení. Jsme zcela nekompromisní v otázce kvality prováděných prací. Nabízíme vysokou odbornost a znalosti stavebních norem. Naši zaměstnanci jsou proškolení a mají mnohaleté zkušenosti v oboru klempířských a pokrývačských prací. Vždy dodržujeme doporučené pracovní postupy a pracujeme s kvalitním materiálem. Naše střechy tak mají vysokou  životnost.

Další činnosti v oboru pokrývačských a klempířských prací

Klempířské práce provádíme nejen na těžko dostupných místech. Nabízíme také oplechování komínů i montáže plechových krytin.  Samozřejmostí je bezplatné zaměření střechy, vypracování cenové nabídky a poradenství. V neposlední řadě nabízíme pravidelnou údržbu střechy. Vždy se snažíme včas odhalit možné problémy. Díky pravidelné údržbě bude Vaše střecha stále jako nová a zajistíte si její dlouhou životnost.

Poptáváte rekonstrukci střechy?

Nechte si od nás zcela zdarma a nezávazně zpracovat cenovou nabídku. Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 602 212 040 nebo využijte poptávkový formulář.

 

Kontakt pro nabídku zdarma: tel. 602 212 040, nebo použijte poptávkový formulář.