Kácení stromů

Zajišťujeme kácení stromů pomocí horolezecké techniky, klasické kácení stromů, rizikové kácení stromů

KÁCENÍ STROMŮ BEZPEČNĚ A BEZ RIZIKA

Kácení stromů, rizikové kácení stromůKácení stromů je složitý a technologicky náročný postup. Klasické kácení stromů probíhá v ideálním případě, kdy je v okolí stromu dostatek prostoru. Pokud není, je s ohledem na bezpečnost nutné přistoupit k náročnějším technikám kácení stromů.

Kácení stromů svépomocí je nebezpečné!

Kácení stromů je riziková činnost, která každoročně způsobí velké množství úrazů či dokonce úmrtí! Proto je lepší kácení přenechat vyškoleným odborníkům s dlouholetou zkušeností.

RIZIKOVÉ KÁCENÍ STROMŮ

Kácení stromů, rizikové kácení stromůJde o fyzicky, technologicky a časově náročný proces kácení stromů. Rizikové kácení stromů se provádí pomocí horolezecké a stromolezecké techniky s využitím speciálním pomůcek. Rizikové kácení stromů vyžaduje opravdové profesionály. Jen tak se předejde škodám na majetku nebo dokonce ztrátám na životech.

KLASICKÉ KÁCENÍ STROMŮ

Kácení stromů, rizikové kácení stromůV ideálním případě je kolem stromu dostatek prostoru a není nutné přistupovat k rizikovému kácení stromů pomocí horolezecké techniky. Strom se během procesu kácení nasměruje tak, aby dopadem nezpůsobil žádné škody. Tento způsob kácení vyžaduje jen několik jednoduchých pomůcek, jako jsou např. mechanický klín a lanový zvedák.

KÁCENÍ STROMŮ POMOCÍ MECHANIZACE

Kácení stromů, rizikové kácení stromůPokud je kácení stromů klasickou cestou nemožné nebo finančně náročné, přistupujeme ke kácení pomocí vysokozdvižné plošiny nebo ke kácení pomocí jeřábu. Kácení stromů pomocí plošiny najde uplatnění např. v situaci, kdy je strom staticky narušený. Kácení pomocí jeřábu se využívá u velmi vzrostlých stromů.

Kácení stromů, rizikové kácení stromů

POPTÁVÁTE KÁCENÍ STROMŮ?

Cenovou nabídku Vám zpracujeme ZDARMA!

Nechte si od nás zcela zdarma a nezávazně zpracovat cenovou nabídku na klasické i rizikové kácení stromů. Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 602 212 040 nebo využijte poptávkový formulář.

Kontakt pro nabídku zdarma: tel. 602 212 040, nebo použijte poptávkový formulář.