Montáže hromosvodů, montáže bleskosvodů výškové montáže hromosvodů, výškové montáže bleskosvodů, montáže hromosvodů ve výškách

NEČEKEJTE, AŽ SI VÁS BLESK NAJDE

Montáže hromosvodů, montáže bleskosvodů, výškové montáže hromosvodůHromosvod, přesnější terminologií bleskosvod, je zařízení poskytující budově základní ochranu před zásahem blesku. Hromosvod tvoří štít, který má za úkol zachytit převážnou část bleskového proudu a uzemnit ho.
Montáž hromosvodu je jednoduchá cesta, jak ochránit objekt před požárem a škodami způsobenými bouřkou.

MONTÁŽE HROMOSVODŮ POMOCÍ HOROLEZECKÉ TECHNIKY

Montáže hromosvodů, montáže bleskosvodů, výškové montáže hromosvodůProvádíme montáže hromosvodů (montáže bleskosvodů) pomocí horolezecké techniky. Montáže hromosvodů se realizují na objektech, kde by výboj blesku mohl ohrozit zdraví nebo životy osob, způsobit závažnou poruchu či způsobit významné škody. K montáži hromosvodu se dále přistupuje v případě objektu těsně sousedícího s dalšími objekty, které by případě zásahu blesku mohl ohrozit požárem.

Montáže hromosvodů, montáže bleskosvodů, výškové montáže hromosvodůMontáže hromosvodů probíhají v souladu se všemi platnými normami na ochranu objektů proti atmosférickým výbojům dle novely o požární ochraně objektů.

Realizujeme montáže hromosvodů, servis hromosvodů a údržbu hromosvodů.

POPTÁVÁTE MONTÁŽE HROMOSVODŮ?

Nechte si od nás zcela zdarma a nezávazně zpracovat cenovou nabídku na montáže hromosvodů. Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 602 212 040 nebo využijte poptávkový formulář.

Kontakt pro nabídku zdarma: tel. 602 212 040, nebo použijte poptávkový formulář.