Fasády, opravy fasád, čištění fasád, rekonstrukce fasád nátěry fasád, výškové práce na fasádách, výškové opravy fasád, výškové rekonstrukce fasád, mytí fasád

FASÁDY PRO RADOST Z BYDLENÍ

Potřebujete opravit, natřít, zrekonstruovat či vyčistit fasádu? Fasády, opravy fasád, čištění fasád, rekonstrukce fasádNabízíme komplexní výškové práce pro opravy, rekonstrukce i nátěry fasád. Fasádní výškové práce realizujeme především pomocí horolezecké techniky. V případech, kde použití horolezecké techniky není možné, provádíme opravy fasád a nátěry fasád pomocí lešení. Výškové práce jsou ideálním řešením pro opravu fasády v situacích, kdy je fasáda standardním způsobem těžko dostupná. Práce na fasádách pomocí horolezeckého vybavení jsou ve srovnání s použitím lešeníFasády, opravy fasád, čištění fasád, rekonstrukce fasád také rychlejší a v konečném důsledku i cenově dostupnější.

Fasáda je vizitkou každého domu. Čas není k fasádám přívětivý a oprava je dříve či později nutností. V moha případech stačí pouhé čištění fasády nebo nový nátěr. U starších objektů je často nevyhnutelná kompletní rekonstrukce fasády. V případě havarijního stavu je oprava nebo rekonstrukce fasády naprosto nezbytná. Uvolněné kusy omítky mohou být totiž životu nebezpečné!

 

PROČ REALIZOVAT OPRAVY FASÁD POMOCÍ HOROLEZECKÉ TECHNIKY?

Fasády, opravy fasád, čištění fasád, rekonstrukce fasádHlavní výhodou je, že opravy a rekonstrukce fasád pomocí horolezecké techniky jsou cenově nejlevnějším řešením. Při použití lešení nebo vysokozdvižných plošin je nutné počítat s investicí za pronájem, musíte řešit dopravní omezení v okolí stavby, zvyšují se nároky na plánování, organizaci a koordinaci rekonstrukčních prací, čas rekonstrukce fasády se tak často oproti plánu prodlužuje.
V mnoha případech je také použití horolezecké techniky jedinou možností opravy, rekonstrukce či nátěru fasády, zejména ve špatně přístupných místech.

 

OPRAVY FASÁD, REKONSTRUKCE FASÁD

Opravy a kompletní rekonstrukce obvodových fasád 

Fasády, opravy fasád, čištění fasád, rekonstrukce fasádMezi nejčastější závady fasád patří poškozená štuková či jádrová omítka a zkorodované plechové prvky. Pokud se projeví poškození, je vhodné k opravě fasády přistoupit co nejdříve. I malé poškození rychle vede k celkové degradaci celé fasády.

NÁTĚRY FASÁD, ČIŠTĚNÍ FASÁD

Pro obnovení vzhledu Vaší fasády

Fasády, opravy fasád, čištění fasád, rekonstrukce fasádV mnoha případech není nutná rozsáhlá rekonstrukce fasády, stačí jen drobné opravy. V ideálním případě je fasáda v pořádku a stačí jen nový nátěr fasády pro prodloužení její životnosti. Čištěním fasády se obnoví její vzhled odstraněním mastnoty, plísní, mechů a běžných nečistot.

 

ROZHODUJETE SE JAK VYŘEŠIT OPRAVU NEBO REKONSTRUKCI FASÁDY?

Důležité informace pro Vás!