Dilatační spáry, izolace dilatačních spár, opravy panelových spárpanelové spáry, izolace panelových spár, opravy panelových spár, opravy dilatačních spár

Hydroizolace dilatačních spár provádíme po celé ČR za jednotnou cenu.
Doprava zdarma!

NEJČASTĚJŠÍ METODY IZOLACE DILATAČNÍCH SPÁR PANELOVÝCH DOMŮ

Dilatační spáry, izolace dilatačních spár, výškové práceIzolace dilatačních spár se provádí několika způsoby. Volba konkrétní metody záleží na stupni poškození dilatační spáry. Mezi nejpoužívanější metody patří:Dilatační spáry, izolace dilatačních spár, výškové práce

POPTÁVÁTE UTĚSNĚNÍ DILATAČNÍCH SPÁR?

Nechte si od nás zcela zdarma a nezávazně zpracovat cenovou nabídku na izolaci panelových spár. Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 602 212 040 nebo využijte poptávkový formulář.

IZOLACE DILATAČNÍCH SPÁR PRO ZDRAVÍ A KOMFORT

Dilatační spáry, izolace dilatačních spár, výškové práce Rekonstrukce dilatačních spár je dříve nebo později nutná u každého panelového domu. Vlivem počasí, zatékáním srážkové vody a kondenzací vodních par dochází k  poškození panelových spár. Vlivem tohoto poškození dochází k porušení konstrukce a vzniku plísní. A to jak v bytech, tak ve společných prostorách.

Dilatační spáry lze utěsnit použitím vhodných hydroizolačních systémů. Izolací dilatačních spár se předejde uvedeným neduhům a zároveň je možné zvýšit také tepelný komfort v objektu.

Dilatační spáry, izolace dilatačních spár, výškové prácePlísně usazené v panelových spárách vytvářejí pro život nezdravé prostředí, proto je vhodné přistoupit k rekonstrukci a utěsnění dilatačních spár co nejdříve!

NEODKLÁDEJTE IZOLACI DILATAČNÍCH SPÁR!

Včasnou izolací dilatačních spár předejdete mnoha problémům. Nyní zanedbaná izolace dilatačních spár si vyžádá velké investice v budoucnu.

Proč izolovat panelové spáry?

  • utěsněné dilatační spáry chrání před zatékáním
  • izolované dilatační spáry chrání před rozšířením plísní
  • v netěsných panelových spárách se uhnízďují ptáci
  • utěsněné panelové spáry mohou zvýšit tepelný komfort v objektu
Dilatační spáry, izolace dilatačních spár, výškové práce