Síťový systém ochrany proti holubům a dalšímu ptactvu ochrana proti holubům, ochrana proti ptactvu, ochrana proti ptákům, ochranné systémy proti holubům

Ochrana proti holubům, ochrana proti ptactvu, výškové práceSíťový systém KRAUPNER je určen jako ochrana proti holubům a ptactvu v případě větších ploch nebo prostorů. Jsou  to např. fresky, plastiky, ozdobné štuky, sousoší, střechy, světlíky domů, balkóny, široké římsy, ochozy věží atd. 

Síťový systém je jediná 100% ochrana proti holubům a ptactvu. Ochranný systém se skládá ze samotné sítě a pružného ocelového rámu. Rám tvoří ocelové kotvy, které jsou upevněny do zdi po obvodu chráněně plochy pomocí hmoždinek, a kterými je protaženo ocelové lanko o průměru 2 mm napnuté pomocí napínacího šroubu.

OCHRANA PROTI HOLUBŮM, DLOUHÁ ŽIVOTNOST A DISKRÉTNOST

Síť sloužící jako ochrana proti holubům a ptactvu je diskrétní a ze země téměř nepostřehnutelná. Je vyráběna z UV stabilního polyethylenu, polyamidu nebo nylonu a pro maximální diskrétnost v několika barevných odstínech tak, aby  splývala s barvou pozadí.  Životnost sítí proti holubům a ptactvu se pohybuje od 8 do 10 let.

Pro ošetření obtížně přístupných míst, kde je požadována dlouhá životnost, se používají sítě z oceli. Materiál kotvicích prvků může být z pozinkované oceli, z nerezové oceli, popř. z jiných nerezavějících materiálů. Nerezová ocel se používá zejména k ošetření historicky cenných fasád, kde je nepřípustné, aby stékající rez poškodil tyto fasády.

INSTALACE OCHRANY PROTI HOLUBŮM A PTACTVU

Ochrana proti holubům, ochrana proti ptactvu, výškové práceSíť ochrany proti holubům a ptactvu lze snadno instalovat díky velkému množství druhů upínacích komponentů na jakýkoliv podklad. A to včetně zateplených fasád a ocelových konstrukcí. Popřípadě lze sítí proti holubům a ptactvu překrýt i celou střechu.

Rozměr sítě proti holubům a ptactvu je omezen  pouze možnostmi výrobní technologie na cca 20 x 40 m. U větších ploch je třeba síť proti holubům a ptactvu pospojovat pomocí hliníkových sponek.

Další použití sítě proti holubům a ptactvu

Síťový systém ochrany proti holubům a ptactvu je vhodný i pro jiné účely. Některé druhy sítí lze použít na ochranu vitráží kostelů proti kamení, lze jimi obalit zvětralou část fasády tak, aby zachytila drobné úlomky, nebo ochránit prosklené dno světlíku proti pádu předmětů.

CHCETE OCHRÁNIT VÁŠ DŮM PŘED PTÁKY?

Nechte si od nás zcela zdarma a nezávazně zpracovat cenovou nabídku na ochranu proti holubům a ptactvu. Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 602 212 040 nebo využijte poptávkový formulář.

Kontakt pro nabídku zdarma: tel. 602 212 040, nebo použijte poptávkový formulář.