Síťový systém ochrany proti holubům a dalšímu ptactvu

Síťový systém Urban

Je určen jako ochrana proti holubům a ptactvu v případě větších ploch nebo prostorů. Jsou to např. fresky, plastiky, ozdobné štuky, sousoší, střechy, světlíky domů, balkóny, široké římsy, ochozy věží atd.

Síťový systém je jediná 100% ochrana proti holubům a ptactvu. Ochranný systém se skládá ze samotné sítě a pružného ocelového rámu. Rám tvoří ocelové kotvy, které jsou upevněny do zdi po obvodu chráněně plochy pomocí hmoždinek, a kterými je protaženo ocelové lanko o průměru 2 mm napnuté pomocí napínacího šroubu.

Ochrana proti holubům, dlouhá životnost a diskrétnost

Síť sloužící jako ochrana proti holubům a ptactvu je diskrétní a ze země téměř nepostřehnutelná. Je vyráběna z UV stabilního polyethylenu, polyamidu nebo nylonu a pro maximální diskrétnost v několika barevných odstínech tak, aby splývala s barvou pozadí. Životnost sítí proti holubům a ptactvu se pohybuje od 8 do 10 let.

Pro ošetření obtížně přístupných míst, kde je požadována dlouhá životnost, se používají sítě z oceli. Materiál kotvicích prvků může být z pozinkované oceli, z nerezové oceli, popř. z jiných nerezavějících materiálů. Nerezová ocel se používá zejména k ošetření historicky cenných fasád, kde je nepřípustné, aby stékající rez poškodil tyto fasády.

Instalace ochrany proti holubům a ptactvu

Síť ochrany proti holubům a ptactvu lze snadno instalovat díky velkému množství druhů upínacích komponentů na jakýkoliv podklad. A to včetně zateplených fasád a ocelových konstrukcí. Popřípadě lze sítí proti holubům a ptactvu překrýt i celou střechu.

Rozměr sítě proti holubům a ptactvu je omezen pouze možnostmi výrobní technologie na cca 20 x 40 m. U větších ploch je třeba síť proti holubům a ptactvu pospojovat pomocí hliníkových sponek.

Neváhejte nás kontaktovat

Zdarma vám navrhneme ideální technické řešení a zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Zaručujeme prvotřídní kvalitu odvedené práce, dlouhou životnost a také úsporu nákladů na vytápění. Pro bezplatnou konzultaci nám zavolejte (+420 602 212 040) nebo využijte kontaktní formulář.

Kontaktní informace

Fakturační údaje

Výškové práce Araneuss
IČ: 63630648
DIČ: CZ7310211887

 

U lip 676
Praha 5 - Lipence
15531

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 212 040
E-mail: info@araneuss.cz

Naši partneři

Naši partneři