Hrotový ochranný systém proti holubům a dalšímu ptactvuochrana proti holubům, ochrana proti ptactvu, ochrana proti ptákům, ochranné systémy proti holubům

Hrotový systém ochrany proti holubům a ptactvu KRAUPNER obstojí při ošetření všech tvarů ploch. Na základě našich zkušeností  je systém ochrany proti holubům a ptactvu navržen s ohledem na rovnováhu mezi diskrétností a účinností. Rozložení hrotů je zvoleno tak, aby byl systém dostatečně spolehlivý a zároveň minimálně ovlivňoval vzhled ošetřené budovy.

HROTOVÁ OCHRANA PROTI HOLUBŮM A PTACTVU, POUŽÍVANÉ MATERIÁLY

Základní pásek hrotové ochrany proti holubům a ptactvu je vyroben ze značkového UV stabilního polykarbonátu. Hroty  jsou zhotoveny z švédské nerezové pružinové oceli.  Kvalitu použitých materiálů potvrzuje dlouhodobá odolnost proti UV záření. Pásek nežloutne, nerozpadá se a hroty zůstávají rovně.

ADAPTABILITA HROTOVÉ OCHRANY PROTI HOLUBŮM A PTACTVU

Ochrana proti holubům, ochrana proti ptactvu, výškové práceDíky adaptabilitě systému proti holubům a ptactvu není problém přizpůsobení požadavkům zákazníků. Pokud je zákazník zvyklý na jiný tvar a rozložení hrotů, jsme schopni nechat vyrobit tvar podle jeho návrhu. Systém hrotové ochrany proti holubům a ptactvu lze použít pro silné a středně zatížené plochy.

INSTALACE HROTOVÉ OCHRANY PROTI HOLUBŮM A PTACTVU

Instalace ochrany proti holubům a ptactvu se provádí na čistý a suchý povrch pomocí kvalitního neutrálního transparentního tmelu, nebo na dřevěný povrch pomocí hřebíků. Pro ošetření kratších ploch, nebo ploch konkrétně zakřivených, je možné základní pásek v zářezech na jeho spodní straně snadno nalámat na jednotlivě segmenty.

ROZHODLI JSTE SE PRO APLIKACI OCHRANY PROTI PTACTVU?

Nechte si od nás zcela zdarma a nezávazně zpracovat cenovou nabídku na ochranu proti holubům a ptactvu. Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 602 212 040 nebo využijte poptávkový formulář.

 

Kontakt pro nabídku zdarma: tel. 602 212 040, nebo použijte poptávkový formulář.